top of page

                                                        Тиждень математики

Математика - одна з найскладніших, і водночас - одна із найнеобхідніших для людей наука. Без правильних математичних розрахунків не можна ані виточити якісну деталь, ані побудувати безпечну споруду, ані приготувати страву, також неможливо спланувати сімейний бюджет, допомогу ЗСУ та інші корисні справи. Математичний стиль мислення, уміння послідовно і лаконічно робити висновки та прогнози потрібні працівникам будь-яких професій.

З метою популяризації та активізації вивчення математики, розвитку математичних здібностей ліцеїстів, у нашому закладі був проведений яскравий, насичений та пізнавальний Тиждень математики.

Упродовж предметного тижня до уваги ліцеїстів було представлено багато цікавих заходів, таких як: урок-практикум «Чи можливо НМТ з математики здати без калькулятора?», експозиція «Математичні винаходи і відкриття», «Математичні фокуси», відкритий урок з алгебри, інформ-дайджест «Тригонометрія навколо нас», воркбук «Українська мова очима математики», спіч-реклама «Математика у майбутньому», математичний тесторіум, розгадування математичних кросвордів. Також, традиційно, вихованці ліцею взяли участь у проведенні Всеукраїнської олімпіади «На урок», яка допомагає здобувачам освіти покращити знання з предметів.

Ліцеїсти показали гарні знання та вміння з математики, проявили зацікавленість у вивченні науки та переконалися, що знання з цього предмету відіграють важливу роль в житті кожної людини.

                              В ліцеї завершився тиждень, присвячений предмету «Географія»
З метою розвитку стійкого інтересу ліцеїстів до географії, як науки і шкільного предмету, виховування патріотизму та любові до рідного краю, бережливого ставлення до природи, розвитку краєзнавчого інтересу, сприяння формуванню всебічно розвиненої особистості, у Звягельському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшов тиждень географії. 
В рамках предметного тижня відбулися наступні заходи: показовий урок “Америка: загальна характеристика регіону”, географічний дайджест «Світова скарбниця рекордів», географічна сушка «Подорож Україною», Екологічна конференція “Земля у нас одна”. До уваги ліцеїстів були представлені вікторини, кросворди, цікаві повідомлення, конкурси певної тематики.
Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювало ліцеїстів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між вчителями та вихованцями.
Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми фактами та відкриттями. Нам не завадили а ні повітряні тривоги, а ні відключення світла. Найголовніше сьогодні те, що ми маємо змогу навчати дітей. Дякуємо за цю можливість усім нашим захисникам.

зображення_viber_2023-02-19_09-44-26-504.jpg
зображення_viber_2023-02-19_09-44-26-930.jpg
зображення_viber_2023-02-19_09-44-27-416.jpg

Тиждень біології та хімії

Нетрадиційність форм проведення заходів під час предметних тижнів, дають змогу педагогу та вихованцям досягти вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці. Адже масовим заходам властиві піднесеність, урочистість, яскравість. Вони залишають значний слід у свідомості й почуттях дітей, відтак мають велику навчально-пізнавальну та виховну цінність.

З метою виховання у ліцеїстів любові та цікавості до предметів біологія та хімія, активізації пізнавальної діяльністі, поглиблення їх знань у різних ділянках цих наук, в ліцеї  пройшов тиждень біології та хімії.

В рамках проведення предметного тижня відбулися такі заходи:

  • Урок-тренінг «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя»;

  • Марафон з Бендерогусем: меми та жарти з біології і хімії;

  • Франчайзинг. Божевільна наука. Хімія в знаках зодіаку;

  • Хімічний тесторіум (розгадування вікторин, кросвордів, шарад);

  • Біологічна гра  «Форт Боярд»;

  • # ХЕШТЕГ «Прокачай свій мозок».  Вправи для розвитку уваги;

  • Екологічна акція. Збір пластикових кришечок для виготовлення армійських кровоспинних турнікетів;

  • Відкритий урок з біології в 11-Б класі на тему: «Властивості та характеристики екосистем»;

  • Всесвітній день бабака. Випуск фотоколажу з тваринною бутафорією;

  • Освітній ХАБ « 8 хімічних елементів, які змінили сучасне життя»;

  • Тематична інформаційна хвилинка «04.02. - Всесвітній день боротьби проти раку».

Загалом, тиждень запам’ятався насиченістю нестандартними, сучасними, креативними та пізнавальними заходами. Найактивніші учасники були нагороджені грамотами, подяками, приємними подарунками та гарними оцінками.

Тиждень фізики

Освіта відіграє важливу роль у формуванні загальної культури підростаючого покоління, його світогляду, сприяє естетичному вихованню дитини, розумінню нею краси навколишнього світу, розвиває уяву, просторове, аналітичне та логічне мислення, стимулює розвиток інтелектуальних здібностей. Одним із найбільш важливих факторів успіху при вивченні фізики  є інтерес до предмета, формуванню якого, зокрема, сприяє проведення тематичних предметних тижнів, що забезпечують не лише залучення учнів до поглибленого вивченню  фізики  в межах курсу, але й сприяють розвитку особистісних якостей, активізації розумової діяльності, розвитку творчих здібностей вихованців.

        З метою підвищення зацікавленості ліцеїстів до занять  фізикою та астрономією, розширення кругозору, поглиблення уявлення про використання відомостей із фізики у повсякденному житті, виховання самостійності мислення, волі, наполегливості в досягненні навчальної мети, у Новоград-Волинському ліцеї  з посиленою військово-фізичною підготовкою було проведено тиждень фізики та астрономії.

Пройшов тиждень згідно плану:

Понеділок

1.Відкриття тижня.  Оголошення плану проведення "Тижня фізики"

2. Урок-шанування з астрономії "Зоряна година", присвячений 62- річниці космонавтики в Україні.

Вівторок

1. Конкурс   кросвордів,  ребусів,  жартів, загадок про фізику  між класами. Конкурс на кращу емблему "Тижня фізики"

2. Тематичний урок в 11-А, 11-Б, 11-В класах "Українці Всесвіту. Ними пишається  Україна" . Демонстрація  відеофільму  Сергій Корольов - українець, який відкрив людству шлях у космос.

Середа

1.Відкритий урок  в 10-В класі на тему: " Вимірювання коефіцієнта тертя ковзання ".

2.Випуск фізичної газети "Будьмо знайомі: Я - фізика". 

Четвер

1. Олімпіада з фізики.

2. Конкурс на кращу легенду, вірш  або оповідання  з фізики та астрономії.

П'ятниця

1. Виховна година для 11 класів "Щасливий випадок".

2.Підведення підсумків  тижня.

 

      Кожен захід тижня вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі.

Протягом тижня на перервах проводились інформаційні хвилинки та презентації про цікаві факти з життя видатних вчених фізиків та астрономії. Учні мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даних предметів, розгадували кросворди, розв’язували логічні задачі і головоломки, ребуси, відповідали на запитання вікторини. Всіх активних ліцеїстів та переможців олімпіади було нагороджено подяками та грамотами.

318100436_1081230455887115_1424313449283192769_n.jpg
317350156_514834330598502_7302285321876648957_n.jpg
317940389_1298982754283490_8513605133296650730_n.jpg
318317489_532499658743568_4347060093360968570_n.jpg

Наша мова – наша зброя

Попри всі утиски та придушення, які українська мова пережила за останні 4 століття, вона живе, розвивається, і щороку все більше людей свідомо переходять на українську. Бо це сучасно, модно і дуже красиво!

Сьогодні, 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Традиційно, цього дня вихованці та працівники ліцею взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності. В закладі проводилися тематичні уроки з української мови та літератури, інформаційні виховні години. Для ліцеїстів було організовано ряд різноманітних заходів: флешмоб "Зміни свій рингтон на українську пісню", інтелектуальна гра "Магія рідного слова", флешмоб "Українська мова в серці", книжкова виставка "Коштовний скарб українського народу". Також, вихованці закладу розробили мовознавчі афіші "Слова, що нас збагачують" та тематичний інформаційний лепбук. В цей день ліцеїсти мали змогу доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця. Завдяки збереженню мови Україна вистояла на важкому шляху становлення сильної незалежної держави. Кілька століть нас привчали до думки про «вторинність» української мови. Але вона передавалася з вуст в уста попри всі ворожі щодо неї накази, укази та циркуляри. Століттями вона захищає національні цінності, протистоїть ворожій пропаганді. Вітаємо усіх українців з Днем української писемності та мови! Вклоняємося Слову - його красі, могутності, багатству, силі.

314435472_652454556260208_2771286505152117479_n.jpg
313944658_849357083146672_4938968742678024808_n.jpg
3.jpg

Олімпійський тиждень

Традиційно, на початку вересня у всіх освітніх закладах проходять заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту.

З цієї нагоди, в Новоград-Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою було проведено Олімпійський тиждень «У спорті наша сила і здоров’я».

Протягом тижня ліцеїсти змагалися у наступних видах спорту: футбол, волейбол, теніс, армреслінг, гирьовий спорт та перетягування канату.

Також, за ініціативи директора Дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.П. Єрмакова Дмитра Пісоцького, в рамках проведення Олімпійського тижня відбулося змагання з футболу між командою ліцею та збірною дівочою командою «Звягель» WU-14, в якому перемогу виборола команда ліцею.

За результатами Олімпійського тижня найкращими виявились:

- Змагання з гирьового спорту: 1 місце серед хлопців – Метельський Дмитро (10-Б клас), серед дівчат – Матвійчук Тетяна (10-Б клас);

- Армреслінг: 1 місце серед хлопців – Кухта Денис (10-В клас), серед дівчат – Матвійчук Тетяна (10-Б клас);

- Настільний теніс – Ткачук Ганна (10-Б клас);

- Змагання з перетягування канату – 10-А клас;

- Футбол – 10-Б клас;

- Волейбол – 10-Б клас.

Переможців змагань було нагороджено грамотами і призами від ліцею та подарунками від спонсорів – футбольним та волейбольним м’ячами.

Адміністрація ліцею висловлює щиру вдячність за спонсорську допомогу та підтримку у проведенні Олімпійського тижня Дитячо-юнацькій спортивній школі ім. В.П. Єрмакова, в особі директора школи Дмитра Пісоцького та Новоград-Волинській РМО ТСОУ, в особі голови організації Любові Бочковської.

cc03be_bf2cceef639046faa2ab69ce2e7b5ad3_mv2.webp
cc03be_fa98230592234028bd381f3b9fcba9e8_mv2.jpg

Відкрита самопідготовка

Згідно з графіком проведення відкритих заходів та самопідготовок, 14 грудня в 11-В класі відбулася відкрита самопідготовка у нетрадиційному форматі «Інтелектуальний калейдоскоп», яку провела вихователька Савчук Наталія Володимирівна. На виховне заняття було запрошено адміністрацію ліцею.

Відкритий захід проводився з метою навчання ліцеїстів застосовувати на практиці отримані під час уроків знання, виховання відповідального відношення до виконання завдань, набуття навиків раціонального використання часу, відведенного на виконання домашнього завдання.

Тиждень інформатики

З 06 по 10 грудня 2021 року у Новоград-Волинському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою проходив тиждень інформатики. В рамках проведення тематичного тижня для ліцеїстів були організовані веб-квести «Кібергбулінг» та «Пошук скарбів», під час яких вони виконували різні завдання. Переможцями веб-квесту «Пошук скарбів» стали: Семенюк Владислав – 1 місце, Гомон Станіслав – 2 місце, Карлінський Анатолій – 3 місце.

Також ліцеїсти взяли участь в інтелектуально-розважальній грі «Інформаційний калейдоскоп», розробці стіннівок та конкурсі комп’ютерного малюнку, під час якого спробували створити власний логотип за допомогою комп’ютерних редакторів.

Переможців було нагороджено заохочувальними призами.

cc03be_cccb15a769d64f509ecca9a0be84cd30_mv2.jpg

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ 

З 25 січня в українських школах стартував другий Інженерний тиждень. У рамках Всеукраїнського проєкту», що базується на концепції STEM-освіти, наші вихованці могли реалізувати цікаві ідеї, розвинути свої здібності та власний інженерний потенціал.

Вчитель фізики Костянтин Гулевич продемонстрував, що це нескладно, запропонувавши ліцеїстам зробити кілька захопливих експериментів. Відтак були проведені дослідження: будова Фонтану Герона, конструювання анемометру, випробування барометра, спектроскопу, аналіз моделі вуха.

Загалом тиждень був насиченим цікавими завданнями.

Тиждень англійської мови

З 29 листопада по 3 грудня в ліцеї проводився «Тиждень англійської мови». Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Метою проведення тижня англійської мови вдосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції ліцеїстів, розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків.

Заняття проводилися з використанням сучасних методик. Були організовані тематичні квести, вікторини, лайфхаки, конкурси малюнків, фото-конкурси та наукова конференція.

cc03be_80847d635e444eda848de5c0d1117561_mv2.jpg

                                                                                              ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

  • Головною метою проведення тижня англійської мови в закладі було підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, творчих здібностей, логічного мислення та пам'яті.

  • Тиждень англійської мови проходив з 1 по 4 лютого  2021 року, згідно річного плану.

  • Ліцеїсти малювали стінгазети: «English Forever», «English Bridge», «English in my life», «Ukraine in the world». Також діти  взяли участь у мовному челенджі, де кожен мав нагоду говорити англійською протягом дня.

  •  Крім того, був представлений огляд новинок літератури; відкритий урок «Ecological problems»; написання есе на тему «Моя майбутня професія»; блок творчих завдань.

  •  Проведення предметних тижнів, зокрема з англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, зацікавитися, а можливо й  визначити свою подальшу долю.

 

Відкриті уроки самопідготовки(21.12-22.12.2020)

 

 Цікаво, весело та пізнавально  пройшли уроки показової самопідготовки для вихованців ліцею. Ліцеїсти  були налаштовані на творчий підхід до вирішення завдань та на активну участь. Відтак вихователь 10-А класу Марія Седляр провела заняття під назвою «Подорож країною знань».Усі вихованці були задіяні та активні. Під час проведення заняття відчувався  неабиякий інтерес до навчання.

  У свою чергу, вихователь 10-Б класу Альона Карплюк запросила вихованців відвідати кав’ярню «Сходинки Архімеда», де усі присутні мали нагоду  ознайомитися зі святковим меню, «скуштувати» смачні страви, а також  виконати домашнє завдання.

  Надзвичайно цікаво було спостерігати за уроками, які пройшли на достатньо високому рівні. Ті 40 хвилин пролетіли за мить. Для успішного проведення уроку вихователі  заздалегідь підготувалися, врахували інтереси вихованців.

Тиждень фізики

План  проведення тижня  фізики

30.11.2020 - 4.12.2020 р.

 

Понеділок 30 листопада

1.Відкриття тижня.  Оголошення плану проведення "Тижня фізики"

2.Відкритий урок-конференція  в 11 класі на тему:  "Захист учнівських проектів"(кабінет географії).11:25-12:10.

3.Випуск фізичної газети. "Будьмо знайомі: Я - фізика". Приймають

 участь 10-А,10-Б,10-В,11 класи

 

Вівторок 1 грудня

1. Конкурс   кросвордів,  ребусів, жартів,загадок про фізику   між класами (коридор на 2 поверсі). На протязі дня.

2.Демонстрація тематичних відеофільмів з фізики та астрономії.(коридор 1 поверху). 11:05-11:25.

3.Заняття фізичного гуртка (ліцеїсти 10-11 класів).16год. Лаборантська фізкабінету. Виготовлення дзвоників для брейн - рингу.

 

Середа 2 грудня

  1. Демонстрація  відеофільму  Сергій Корольов - українець, який відкрив людству шлях у космос.  (коридор 1 поверху). 11:05-11:25.

2.Фізичний брейн - ринг серед ліцеїстів десятих  класів " Кращий знавець фізики"(актова зала). 15:50-17:30.

 

Четвер 3 грудня

1.Конкурс в 11класі на кращу розроблену презентацію з астрономії.(кабінет географії)11:25-12:10.

 2. Демонстрація  відеофільму Іван Пулюй. Біографія. Історія України!

 (коридор 1 поверху)11:05-11:25

3. Заняття фізичного гуртка (ліцеїсти 10-11 класів).16год. Кімната відпочинку.  Конкурс на кращу емблему "Тижня фізики". 16:00.

 

П'ятниця 4 грудня

1.Демонстрація відеофільму "Фізика-це цікаво!"(коридор 1 поверху)11:05-11:25

2.Підведення підсумків  тижня.

Тиждень фізики:весело, цікаво, креативно

   Мабуть кожному відомо, що фізичні закони, теорії мають глибокий філософський зміст, а фізичні поняття – основоположні в природознавстві. Відтак з 30 листопада по 4 грудня  у нашому закладі відбувся тиждень фізики.         Метою тижня було поглибити знання з фізики та астрономії, стимулювати активну творчу роботу, розвинути логічне мислення серед вихованців ліцею.

    Насичений подіями тиждень,  розпочався з випуску газети,  де учні мали змогу продемонструвати свої таланти. Між тим, ліцеїсти мали унікальну можливість  ознайомитися з зародженням фізики, як науки, перевірити засвоєнні знання на практиці.

      Предметний тиждень був наповнений різноманітними заходами, переглядом тематичних фільмів, конкурсами та іншими захоплюючими заняттями.

  Найцікавішим  етапом тематичних днів, було проведення брейн-рингу під назвою  «Кращий знавець фізики» серед 10-х класів. Незважаючи на всю складність завдання, учасники мужньо боролися за перемогу. Було приємно споглядати, наскільки ативно підтримували один одного вихованці. А почесне лідерство в нелегкому протистоянні  вибороли учні 10 А класу.

   Завершився тиждень фізики показом фільму «Іван Пулюй. Біографія. Історія України» та конкурсом на кращу емблему «Тижня фізики».

   Сподіваємось, юні вихованці  прожили цей тиждень дуже активно, цікаво та з величезним творчим ентузіазмом.

Олімпійський тиждень

8 -9  вересня було продовження проведення олімпійського тижня. У рамках заходу було проведено змагання серед юнаків з перетягування канату, туризму, футболу. Яскраві враження від змагань були всім гарною винагородою.

Олімпійський тиждень

Рисунок3.png
Рисунок4.png
Рисунок2.png
bottom of page